Etusivu

  Ajankohtaista

  Hallitus

  Yhdysjäsenet

  Jäsensivut

 

Hallitus 2015 - 2017

Puheenjohtaja   Henkilökohtaiset varajäsenet
Pirkko
Pirkko Talola
Liuhtarintie 25 B 8
62100 LAPUA
GSM 040 - 5634 153
Email: pirkko.talola@pp.inet.fi
 

 

 

Jäsen, jos et pääse saapumaan kokoukseen, lähetä kokouskutsu varajäsenellesi !


 
Varapuheenjohtaja    

Aila Kleemola
Satakunnan shp:ky
Linjatie 2
28430 PORI
GSM 044 - 7079 810
Email: aila.kleemola@satshp.fi

 

Sari Tampio
Tuusulan kunta
keskusvarasto
Hyryläntie 13 A
04300 TUUSULA
GSM 040 - 3143 711
Email: sari.tampio@tuusula.fi


 
Sihteeri    

Kaarina Lehtimäki
Mattilankuja 8
37500 LEMPÄÄLÄ
GSM 050 - 3481 688
Email: kaarina.lehtimaki@elisanet.fi
   

 
Taloudenhoitaja  
Kimmo Nordström
Satakunnan shp:nlogistiikkakeskus
28430 Pori
kimmo.nordstrom@satshp.fi

koti
Noukantie 2
28600 PORI
GSM 044 - 538 4942
 

 
Jäsenet    

 

Arja-Liisa Lehtonen
Jäsenvastaava

koti
Rauhankulmantie 83
24260 SALO
GSM 050 - 544 9855
Email: arja-liisa.lehtonen@gmail.com
 

Taina Koivulahti.
Satakunnan SHP ky
Linjatie 2, 28430 Pori
GSM 050 - 3661 540
Email: taina.koivulahti@satshp.fi




Pirjo Ulfves
Kristiinankaupungin perusturvakeskus
keskusvarasto
Lapväärtintie 10
64100 Kristiinankaupunki
GSM 040 - 7183460
pirjo.ulfves@krs.fi

koti

GSM 040 - 160 7075
                      

Jarmo Mansikkamäki
Satakunnan shp:n logistiikkakeskus
Linjatie 2
28430  PORI
jarmo.mansikkamaki@satshp.fi

Koti

GSM 050-589 6000